Klampiarska výroba

KOJA form s.r.o

O výrobe

Vzhľadom na širokospektrálnosť klampiarskej výroby zameriavame svoju pozornosť na výrobu kvalitných  klampiarskych prvkov najrôznejších druhov a tvarov. Výrobu realizujeme prostredníctvom segmentovanej hydraulickej CNC ohýbačky, ktorá predstavuje perfektnú súhru rýchlosti, presnosti a bezproblémovosti, či už pri programovaní, alebo samotnom ohýbaní. Tento ohýbací stroj umožňuje ohýbanie plechov bez nutnostpreklápania, čo vedie k zvýšenej produktivite našich pracovníkov a tým ku skracovaniu času potrebného na výrobu štandardných, ale i špecificky profilovaných prvkov. Výrobu niektorých atypických prvkov dokážeme zabezpečiť aj prostredníctvom ručnej segmentovanej ohýbačky, ktorá rozširuje možnosti ohýbaných tvarov.

Základnými vstupnými materiálmi, s ktorými najčastejšie pracujeme, sú vysokokvalitné pozinkované a hliníkové plechy, zabezpečené od overených dodávateľov. Okrem nich sa pri výrobe stretávame napr. aj s nehrdzavejúcou oceľou či meďou. Vďaka zariadeniu na priečne a pozdĺžne delenie plechu, si dokážeme materiál nachystať priamo na výrobu. 

V rámci zabezpečenia väčšieho komfortu pre zákazníkov, ponúkame aj možnosť využitia našej dopravy, ktorá im zabezpečí rýchle dodanie tovaru na požadované miesto. 

V súvislosti s klampiarskou výrobou je predmetom nášho záujmu aj zabezpečovanie potrebného materiálu na kompletnú realizáciu striech, vrátane odkvapového systému, ktorý u nás nájdete SKLADOM. Vzhľadom na stúpajúci trend nového typu oplášťovania a našim bohatým skúsenostiam, realizujeme prevetrávané a sendvičové fasády.
Naša spoločnosť dokáže zabezpečiť kompletné dodanie kvalitného materiálu, vrátane odborného poradenstva pri riešení náročných, konštrukčných otázok.

Jednou z vízií našej spoločnosti je aj naďalej poskytovať kvalitné služby, vďaka čomu budeme schopní uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.

Špeciálna klampiarska výroba

Odborné poradenstvo

Našu spoločnosť tvorí tím profesionálov, ktorí majú za sebou stovky projektov a dokážu poradiť aj pri riešení náročných konštrukčných.

Cenová ponuka

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Jej vypracovanie je úplne zadarmo.

Naša doprava

Vďaka našim vozidlám dokážeme pre Vás zabezpečiť rýchle dodanie na požadované miesto. 

Kvalitné služby

Dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Kontaktujte nás.

Galéria

Naša práca

BD Žilina

BD Žilina

Montáž parapetov

BD Myjava

BD Myjava

Montáž parapetov

BD Rajec

BD Rajec

Montáž parapetov